ТОВ Будівельна компанія АВМ
Чорнозем з доставкою

Чорнозем - високородючий ґрунт чорного кольору, з чітко вираженою зернисто-грудкуватою структурою. Чорнозем - це найкращий ґрунт для землеробства, що сформувався під багаторічною трав'янистою рослинністю в кліматичних умовах степової та лісостепової зон.

Чорнозем формується з багаторічної трав'янистої рослинності, листя і коріння, що залишаються щорічно, в результаті розкладання останків тваринного і рослинного світу. У кліматичних умовах степової та лісостепової зон пропонований чорнозем відрізняється високим вмістом гумусу - до 15% (що додає грунту забарвлення), а це сприяє особливо високій родючості. Крім того, до основних характеристик даного типу ґрунту належать: інтенсивність процесу гуміфікації, значне співвідношення змісту ґрунтових мікроорганізмів, міцна зернисто-грудкувата структура, наявність складних органо-мінеральних сполук азоту, фосфору, сірки, заліза та інших елементів живлення рослин, хороші водно-повітряні властивості, нейтральна або дуже близька до нейтральної реакція

Чорнозем широко використовується на дачах і садибах для загального оздоровлення ґрунту, з його допомогою поліпшується умови для вирощування рослин, шляхом відновлення водно-повітряних властивостей і оптимізації щільності ґрунту. При залученні чорноземних ґрунтів помітно підвищується врожайність і родючість використовуваних земель. Особливо ефективне використання чорнозему при вирощуванні озимих, цукрових буряків, соняшнику, льону, гречки, квасолі. Внесення родючого шару на дачну ділянку дозволяє отримати високі врожаї плодово-ягідних і овочевих культур, а також полегшує вирощування зелених трав'яних покриттів газонів приватних володінь.

Чорнозем характеризується:

- Найбільшим вмістом гумусу - від 5 до 15 - що визначає високу родючість;

- Значним вмістом ґрунтових мікроорганізмів;

- Міцною зернисто-грудкуватою структурою;

Внаслідок цього при внесенні чорнозему відзначається ефект загального оздоровлення ґрунту з відновленням водно-повітряних характеристик.

Чорнозем характеризується найвищою природною родючістю. Нейтральна реакція, високий вміст гумусу, поживних речовин і хороша структура забезпечують сприятливі умови для зростання рослини.

Наша компанія реалізує чорнозем з доставкою по Києву, Київській області

Для постійних замовників - знижки!

Мінімальний обсяг замовлення: 1000 тонн!

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991