ТОВ Будівельна компанія АВМ
Демонтаж монолітних будівель
Демонтажні роботи, демонтаж, знесення будівель до 15-ти поверхів, промисловий демонтаж будівель і споруд, демонтаж будівель в умовах щільної забудови, демонтаж заводських труб (металевих, цегляних, бетонних), демонтаж стін і перекриттів злам, реконструкція будівель, демонтаж металоконструкцій, демонтаж конструкцій з дерева, демонтаж монолітних будинків, заводів і фабрик, ручне розбирання будівель, руйнування бетонних площадок, аеродромів, демонтаж димової труби, корчування пнів і дерев, вивезення будівельного сміття, роботи з посилення і поглиблення фундаменту, планування кам'янистих і земляних майданчиків під забудову.


  Демонтаж здійснюється за допомогою власної високопродуктивної спецтехніки та з використанням засобів малої механізації, від відбійних молотків до алмазних дискових і канатних різаків ...


  НАШІ ПЕРЕВАГИ ДЕМОНТАЖНИХ РОБІТ:

  • оформлення всієї дозвільної документації
  • наявність сучасного парку спецтехніки
  • цілодобове виробництво робіт без зупинки
  • можливість вивезення залізобетонних конструкцій на дробильно-сортувальний комплекс.


Технологія знесення будов "від Будівельної компанії АВМ" має чотири етапи.

Перший етап - підготовка будівлі до знесення - видалення столярних виробів, лінолеуму, паркету, м'якої покрівлі, труб опалення, сантехніки і т.д...

Другий етап - механізоване знесення будови, ручне розбирання.

Третій етап - сортування великогабаритних відходів, що утворилися після механічного руйнування будівлі, навантаження на самоскиди.

Четвертий етап - дроблення залізобетону та цегли. Арматура відділяється від залізобетону і переробляється. Придатний для переробки залізобетон подрібнюється на різні фракції щебеню.


Існує помилкова думка - ламати не будувати... Як підказує наш багаторічний досвід, ламати, а вірніше, демонтувати будівлі і споруди треба теж з розумом і професійним підходом.


Демонтаж як житлових, так і промислових будівель сповнений безліччю нюансів і складнощів. Зношені будівлі зазвичай приховують у собі ряд сюрпризів: багатометрові залізобетонні фундаменти, надміцні конструкції, небезпечні для обвалення перекриття. Системи газопостачання, водопровідні магістралі інженерні комунікації (інженерні мережі) - все це вимагає до себе особливого ставлення і правильного підходу. А демонтаж споруд, які раніше перебували в аварійному стані, вимагає до себе ще більш пильної уваги, тому що невірно проведені інженерні роботи можуть спричинити за собою загрозу для довколишніх споруд, а це особливо актуально в умовах щільної забудови.


 Наша компанія має всі ліцензії та дозволи на здійснення діяльності по знесенню будівель. Фахівці компанії неухильно дотримуються екологічні, санітарно-технічні, пожежні та інші нормативи. Дотримання термінів і якості робіт є безумовним пріоритетом у нашій роботі.экологические, санитарно-технические, пожарные и прочие нормативы. Соблюдение сроков и качества работ является безусловным приоритетом в нашей работе.


 Частковий демонтаж зі зміцненням конструкцій. Демонтуємо те, що вичерпало свій ресурс і зміцнюємо несучі конструкції, які ще можуть послужити довгі роки.


 Промисловий демонтаж
Демонтаж об'єктів промислового призначення включає в себе як знос будинків, складів, демонтаж перекриттів, так і знесення всіх споруд на території об'єкту - демонтаж стін і перегородок складів і ангарів і пр. Тобто замовляючи демонтаж об'єктів промислового призначення, після закінчення обумовленого терміну ви отримуєте розчищений майданчик, який можете використати на свій розсуд.


 Демонтаж аварійних будівель та споруд
Найчастіше знесення будинку, який знаходиться в аварійному стані, вимагає чи не ювелірної точності й серйозної технологічної підготовки. У різних випадках демонтажу будівлі наші фахівці змушені об'єднувати кілька видів спеціальної техніки для проведення різних за цілями і завданням робіт, а також поєднувати механізоване знесення будівлі з демонтажними роботами вручну. Це дозволяє виконати роботи по демонтажу будівель та споруд грамотно, ефективно, швидко і якісно.


 Демонтаж цегляних будівель
Останнім часом гостро стоїть питання знесення старих цегляних будівель. Термін придатності свій вони відслужили, а розібрати цегляну кладку непросто. Тому звертайтеся до наших фахівців, які не тільки максимально безпечно для оточення цегляного будинку демонтують цегляну будівлю, а й утилізують відходи знесення.


 Демонтаж монолітних будівель
Нам під силу і цей вид робіт, який вимагає застосування важкої техніки і дотримання підвищених заходів безпеки, особливо в густо заселених районах.


  Демонтаж дерев'яних будинків і конструкцій
На сьогоднішній день знос, розбирання дерев'яних будинків стає все більш затребуваним процесом. Демонтаж дерев'яних будинків та інших споруд передбачає дуже серйозну і ґрунтовну підготовчу роботу, що під силу колективу наших професіоналів.


 Демонтаж комбінованих конструкцій
Багато споруд зводилися із застосуванням різних матеріалів: цегли, металу, бетону, дерева. Тому в таких випадках ми застосовуємо комбінований підхід: задіюємо спецтехніку і досвідчених фахівців.


 Демонтаж залізобетонних конструкцій і будівель
Знесення та демонтаж будинків, будівель і конструкцій із залізобетону вимагає використання алмазних технологій, які застосовуються в комплексі з класичними сучасними схемами знесення та демонтажу. Наша компанія має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання і досвідчений кваліфікований персонал для виконання таких робіт.


 Демонтаж металоконструкцій
Існує два основних види розбирання металоконструкцій. Демонтаж поступовий і злам. Поступовий демонтаж передбачає послідовне розбирання стін, підлог, різних несучих конструкцій і покриттів, які залишаються придатними для повторного використання. При застосуванні другого способу демонтаж металоконструкцій здійснюється протягом короткого проміжку часу. А матеріали готуються для здачі в металобрухт.


  Демонтаж бетонних конструкцій та будівель
Особливість цього демонтажу полягає в тому, що зруйнований бетон після спеціальної переробки можна повторно використовувати в процесі будівництва, а непридатний утилізується.


 Демонтаж перегородок
Демонтаж перегородок в старих будівлях, а також в межах будівель, які функціонують - це досить специфічний захід, що вимагає обов'язкового контролю за виконанням кожного етапу роботи, а також мобілізації всіх можливостей.


 Демонтаж перекриттів
Це складна і небезпечна робота, яка при невиконанні необхідних норм веде до обвалення як верхнього поверху, так і всього будови. Наша фірма береться виконати демонтаж перекриттів будь-якої складності в мінімальні терміни.


 Демонтаж стін
Стіни в залежності від того, яку функцію вони виконують, поділяються на два види: несучі або капітальні та стіни, які виконують роль перегородок. Саме тому для проведення демонтажних робіт бажано звертатися до фахівців, щоб уникнути неприємностей.


  Демонтаж колон
Тільки детальне вивчення можливостей демонтувати ті чи інші колони, які вимагають заміни на нові, дозволяє проводити ці роботи без ризику для оточуючих і повного руйнування певної конструкції.


  Демонтаж фундаменту
Ці роботи можна виконувати кількома способами: за допомогою алмазного різання, з використанням безвзривчатих сумішей. Але найдешевший і найефективніший спосіб - за допомогою гідравлічного обладнання. Який саме спосіб демонтажу фундаменту буде оптимальним для вас, чи підійде вам той або інший метод - на ці та інші питання завжди дадуть відповідь наші фахівці.


 Демонтаж покрівлі
Особливість цього виду робіт полягає в тому, щоб провести його швидко і професійно, щоб уберегти будівлі від впливу атмосферних опадів. Тому зверніться до наших фахівців і вони вам допоможуть.


 Демонтаж підвалів
Демонтаж і виїмка підвальних конструкцій і фундаменту - початкова фаза будь-якого великого будівництва. Такий демонтаж сам по собі вимагає неабияких сил, високотехнологічної техніки і досвідчених працівників - все це до ваших послуг.


 Демонтаж труб будь-якої складності
За якою б причини не було потрібно розібрати труби - їх аварійний стан або перепрофілювання підприємства - ми візьмемося за демонтаж труб будь-якої складності.


  Демонтаж асфальту
При виконанні даних робіт ми з увагою ставимося до будь-яких вимог клієнту по демонтажу асфальту даної ділянки, на робочій території.


  Демонтаж вікон, дверних прорізів
Наша фірма швидко і якісно демонтує застарілі дверні та віконні отвори і підготує і підготує будівля для установки нових.


 Демонтаж окремих фрагментів будівель
Поряд з комплексним знесенням будівель ми готові здійснити демонтаж окремих фрагментів і конструкцій будівлі. При цьому роботи будуть виконані без шкоди для решти споруд.

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991