ТОВ Будівельна компанія АВМ
Цегляний бій. Бита цегла.

Цегляний бій. Бита цегла. Бій цегли - продаж. Доставка по Києву, Україні. Бита цегла використовується для підсипання доріг, котлованів, болотистих грантів під забудову. Цегляний бій можна переробити в цегляний щебінь.

Бій цегли є вторинним матеріалом, що складається з уламків цілого цегли і цегляної крихти, які утворюються при демонтажі цегляних об'єктів. Цегляний бій проводиться при використанні спеціалізованих дробильних машин і надалі просівається на фракції по розмірах.


В ході знесення будівель утворюється велика кількість будівельного сміття, саме ці матеріали після переробки відмінно підходять для виконання робіт у випадках, коли використання дорогих матеріалів недоцільно, а якість не має принципового значення. Дроблена бита цегла, відмінно підходить для відсипання тимчасових під'їзних шляхів, а також використовується в якості наповнювача для деяких видів бетону. В основному застосування битої цегли припадає на підсипку для формування доріг на території приватної власності, котеджних селищ, садів і будмайданчиків, найчастіше ці дороги тимчасові і кладуть їх тільки на період осінь-зима. Цегляний бій щебінь ефективно і швидко заповнює ями і вибоїни. Вартість битої цегли на пряму залежить від фракції і ступеню забруднення, домішок дерева і металу, іншого будівельного сміття.


Однак застосування цегляного бою, як і бою бетону не обмежується тільки дорожніми роботами, також такий матеріал хороший як підсипання під будівництво, особливо на заболоченій місцевості, де ґрунтові води створюють чимало проблем. Однак саме цегляна крихта є прекрасним шумо і теплоізолятором. Цегляний бій істотно відрізняється від вторинного щебеню, який одержується при дробленні монолітної скелі, як вторинний матеріал отримується при знесенні цегляної кладки, цегельний бій має ту ж структуру що і початковий матеріал цегла - який славиться своєю міцністю і стійкістю. Зерна цегляного бою мають пористу структуру, саме це дозволяє більш щільно укладати цегляний щебінь при відсипанні, а в подальшому добре утрамбовувати під впливом постійного навантаження. Завдяки великій пористості цегла вбирає вологу, а при замерзанні води всередині пір не руйнується, так як пори досить великого розміру. Однак вибір матеріалу для відсипання доріг повинен відповідати навантаження, які будуть покладені на дорогу.


У наші послуги входить доставка матеріалів до місця призначення, також ми надаємо послуги з вивезення будівельного сміття. У компанії «АВМ» бита цегла завжди в наявності.

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991