ТОВ Будівельна компанія АВМ
Будівництво коттеджів

Споконвіку будівництво будинків - справа відповідальна, особливо, коли мова йде про громадські будівлі, багатофункціональних та спеціального призначення: банках, торгових і виробничих приміщеннях, складах.


Будівництво приватного будинку, котеджу - справа відповідальна подвійно: адже найчастіше такий будинок - підсумок зусиль людини, або сім'ї, а то й кількох поколінь. І ми це добре розуміємо.


Напрямком діяльності нашої компанії є проектування, каркасне будівництво і монолітне будівництво будинків, будівництво будинків і котеджів під ключ, реконструкція, оздоблення та будівельно-монтажні роботи. Для кожного клієнта ми пропонуємо індивідуальні рішення в сфері житлового, комерційного та промислового будівництва. Ми дотримуємося правила, що нова споруда будівель повинна бути чітко продумана, спланована і організована. Завдяки цьому подальше будівництво будівель і будинків максимально відповідають спочатку закладеної в них ідеї та функціональної концепції. Крім того, за бажанням замовника ми можемо вносити раціональні зміни в робочу документацію, щоб максимально задовольнити всі вимоги до споруджуваного об'єкту.


Співпраця з нами не тільки гарантує високу якість роботи, а й сприяє розвитку Вашого бізнесу.


Будівельна компанія АВМ має необхідну техніку і кваліфікованих фахівців, що дозволяє нам виконувати весь спектр будівельних робіт в найкоротші терміни з належною якістю.


Якщо потрібен дійсно професійний підхід, короткі терміни виконання, якість і гарантія - звертайтеся в будівельну компанію АВМ, що має в штаті фахівців у всіх областях будівництва та ремонту, що виробляє повний спектр будівельних робіт:


Промислове будівництво


Проводити промислове будівництво з нашою компанією - це дійсно вигідно і зручно для замовника! Так як наша компанія володіє власними потужностями для виробництва складних металоконструкцій та будівель, має вже сформований професійний штат і досвід виконання цих робіт.


Будівництво виробничих будівель


У сучасному житті, коли постійно з'являються нові технології, виробничі потужності, будівництво будинків для цих цілей відіграє дуже велику роль. Вони призначаються для розміщення різних заводських приміщень, а також приміщень службового користування, які повинні забезпечувати людям необхідні умови для трудової діяльності. Такі будівлі можуть по вашому бажанню будуватися з використанням швидкомонтованих конструкцій і класичних - капітальних.


Будівництво виставкових і торгових павільйонів


Звернувшись до нас, Вам не потрібно буде відвідувати ще десяток компаній, щоб повністю укомплектувати Ваш торговий павільйон або виставковий центр. Ми пропонуємо комплекс послуг не тільки з виготовлення самих приміщень, але й відповідні монтажно-оздоблювальні роботи.


Будівництво офісних приміщень і центрів


Найбільш затребувані зараз малоповерхові офісні центри - це обумовлено бурхливим розвитком приватного бізнесу. Наша фірма пропонує будівництво офісних центрів та приміщень з урахуванням усіх побажань замовників. Для нас дуже важливий індивідуальний підхід, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваш офісний центр буде унікальним - ми врахуємо всі ваші пропозиції.


Будівництво складських приміщень


Сьогодні будівництво складських приміщень розвивається стрімкими темпами. На зміну капітального будівництва приходять приміщення з швидкомонтованих конструкцій. І у цього є дуже багато причин: швидкість зведення, надійність конструкцій і все це при невисоких фінансових витратах. Ми забезпечуємо проектування, зведення, сервісне і гарантійне обслуговування як капітальних будівель, так і споруд з металоконструкцій.


Монолітне будівництво


Наш досвід в цьому напрямку дозволяє зводити будівлі будь-якої поверховості і форми в найкоротші терміни. Планування і габарити монолітних будинків не обмежується розмірами заводських залізобетонних конструкцій, що дозволяє максимально враховувати побажання замовника. Не маловажною перевагою є можливість створення криволінійних форм, а це істотно розширює архітектурні можливості.


Будівництво ангарів


В даний час ангари з легких металевих конструкцій стає все більш затребуваним. Швидкомонтовані збірні ангари, склади використовуються як складські, виробничі, спортивні та інші приміщення. Металевий ангар, склад може вистояти перед будь негодою. Ми готові забезпечити вам весь спектр робіт - від закладки фундаменту і до монтажу надійного даху.


Монтаж металоконструкцій


Металоконструкція - це основа вашого будівництва. Від того наскільки грамотно були підібрані металоконструкції і наскільки якісно був проведений монтаж, залежить все майбутнє побудованої споруди. Важливим тут є вибір професійної та досвідченої бригади монтажників, яка в короткі терміни і максимально якісно зробить монтаж металоконструкцій.


Будівництво залізобетонних будівель


Професіоналізм, досвід і відповідальність фахівців нашої компанії, строгий контроль над дотриманням вимог проектної та нормативної документації, системний контроль якості виконуваних будівельно-монтажних робіт при зведенні залізобетонних будівель - все це є гарантією успішної реалізації навіть найсміливіших будівельних проектів з незмінно високою якістю і надійністю об'єктів, які зводяться нами.


Будівництво цегельних будинків


Працюємо з різним матеріалом. Виконуємо всі види зовнішніх робіт: будівництво цегляних будинків будь-якої складності, кладка чорнової цегли, облицювальної, рваної, силікатної. А також укладання блоків різних видів: пеноблок, газоблок, бетоноблок, ракушняк, шлакоблок, силікатний блок та інших матеріалів.


Монтажно-каркасне будівництво


Монтаж залізобетонного каркасу багатоповерхових будинків з окремих елементів ведеться методом нарощування. Послідовність і технологія монтажу залежить від об'ємно-планувальних і конструктивних рішень і застосовуваного монтажного оснащення. Основною вимогою при цьому є забезпечення жорсткості і геометричної незмінюваності каркаса в процесі монтажу. Роботи наших фахівців завжди відповідають усім вимогам.


Будівництво надбудов і прибудов


У вас є бажання і можливість надбудувати або добудувати будинок, споруду, звертайтеся до нас. Ми виконаємо ці роботи із застосуванням різних будматеріалів і з урахуванням ваших побажань так, що комплекс будівлі в цілому буде збережений і буде виглядати як єдине ціле.


Будівництво будинків, котеджів


Ми гарантуємо, професійний комплексний підхід до вирішення всіх завдань по будівництву, будь то будівництво приватного будинку, будівництво котеджу або дачного будинку. Вам не доведеться шукати будматеріали, домовлятися про доставку, координувати і контролювати служби та робітників. Ми готові реалізувати як типові проекти, так і втілити при будівництві всі ваші сміливі ідеї.


Малоповерхове будівництво


Малоповерхове будівництво пов'язане з будівництвом як житлових, так і не житлових будівель, що не перевищують 2-х-3-х поверхів. Воно має свої характерні особливості і специфіку. Ми пропонуємо вам допомогу у здійсненні будь-яких ідей, пов'язаних з проектуванням і будівництвом невисоких будинків. Всі роботи ведуться з урахуванням ваших побажань і переваг. Завдяки професійному підходу та досвіду наших дизайнерів, архітекторів і будівельників ви отримаєте те, про що давно мріяли.


Багатоповерхове будівництво


Маючи сили, бажання, фахівців і техніку, наша компанія готова надати послуги генерального підряду в галузі будівництва висотних багатоповерхових будинків будь-якого призначення та складності.


Перепланування


Купуючи квартиру, офіс, магазин в типовому будинку, ви рано чи пізно зіткнетеся з проблемою: жоден елемент планування не можна змінити без відома служб. Це не означає, що ваше приміщення вам не належить. Перепланування повинне вирішувати питання не тільки комфорту, але й безпеки: самовільні дії за допомогою перфоратора або відбійного молотка можуть перетворити несучі конструкції будівлі в решето, а сам будинок зробити небезпечним. Тому перепланування приміщення і, безпосередньо, узгодження перепланування, повинен проводити тільки фахівець і тільки з дозволу відповідних служб. Тому звертайтеся в нашу компанію, і ми вирішимо всі ваші проблеми.

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991