ТОВ Будівельна компанія АВМ
Монтаж автономної каналізації

Монтаж септиків продуктивністю від 0,75-1500 м.куб./добу, в будь-яких ґрунтах, у тому числі при високому рівні ґрунтових вод!


Очищення стічних вод від котеджів і багатоквартирних житлових будинків, адміністративних будівель, будинків відпочинку, селищ. Очищення господарсько-побутових стічних вод від кафе, ресторанів, інших об'єктів громадського харчування. Монтаж очисних споруд, септики від А до Я, пристрій зовнішньої каналізації. Ми виконуємо повний комплекс будівельно - монтажних робіт внутрішніх та зовнішніх мереж каналізації та водовідведення. Септик для заміського будинку, котеджу, дачі, вигрібна яма, зливна яма, вигрібні ями, монтаж автономної каналізації. Монтаж і установка септиків, автономна каналізація, зливова - дощова каналізація, дренажна система, монтаж каналізації, монтаж, будівництво басейнів, монтаж автоматичних систем поливу. Проектування систем водопостачання та каналізації, автономна система очищення фекального стоку септик - очисні споруди, септики із залізобетонних кілець, пластикових ємностей і клінкерної цегли, будівництво та риття колодязів.

Прокладка магістралі з врізкою в систему селищної або централізованої каналізації, системи глибокої біологічної очистки стічних вод, каналізаційні системи, монтаж насосної установки, буріння свердловин, сантехнічні роботи. Системи водопостачання та автономної каналізації локальних очисних споруд септик для будинків, дач, котеджів і селищ. Нехай Вас не турбує місце розташування об'єкту, всі очисні споруди будуть встановлені в будівлях будь-якого типу і призначення, будь то заміський будинок, магазин, станція техобслуговування, торговий комплекс, автозаправка ...


Септик-споруда для очищення господарсько-побутових стічних вод. Септик представляє собою підземний відстійник, що складається з однієї або декількох камер, через які протікає стічна рідина.


Септик найбільш доцільно використовувати при сприятливих умовах (піски, супіски, дрібні суглинки) і низькому рівні ґрунтових вод. Таке обмеження у використанні септику пов'язано з тим, що після септику необхідно облаштувати спорудження підземної фільтрації (фільтруючий колодязь, піщано-гравійний фільтр). Підземна фільтрація дозволяє доочистити стічну воду після попереднього очищення в септику. В залежності від проникності ґрунту доочищена після септику вода поглинається в грунт або збирається в водоприймальний колодязь.


Септик призначений для первинної очистки стічних вод і перегнивання випав осаду. Обсяг септику повинен бути в три рази більше добового припливу стічних вод.


Ми гарантуємо високу якість виконуваних робіт. Фахівці нашої компанії проведуть для Вас технічні консультації, нададуть допомогу в підборі обладнання та матеріалів.


Н На всі види діяльності Будівельна компанія АВМ має відповідні ліцензії.


Ми працюємо цілий рік!


Компанія "АВМ" здійснює монтаж септиків "під ключ" на ділянках з будь-яким плануванням і самим вимогливим грунтом.


При виборі місця установки ми дотримуємося всіх норм і вимог СЕС, для подальшої тривалої експлуатації та безперешкодного обслуговування каналізації.

  • також ми здійснюємо будівництво-монтаж септиків з бетонних кілець. Компанія "АВМ" пропонує замовити весь комплекс робіт у нас. При цьому Ви отримаєте не тільки додаткові знижки, але й своєчасну здачу об'єкта "під ключ", професійно виконаний колодязь із залізобетонних кілець, акуратно прибрану територію, гарантію 7 років на роботи.
  • септик - вигрібна яма з залізобетонних кілець - найприйнятніший з фінансів і функціональності варіант. Термін служби - 50-100 років. (Нам доводилося висмикувати 30-річні кільця - за якістю нічим не відрізняються від "свіжих" - відсутнє "старіння металу", помітна іржа тільки на зовнішніх кінцях арматури, само-собою - відсутнє гниття, за рахунок своєї маси кільця чудово тримають можливі зсуви грунтів ).

 


Ціна септику з бетонних кілець буде менше будь-якого іншого варіанту з використанням бетону - потокова лінія виробництва кілець, відносно невелика товщина стінок і відповідно - витрати бетону - 7-10 см проти 20-40 см при використанні "моноліту" або бетонних блоків. А також форма кільця - діаметральний розподіл сил зовнішніх напружень дозволяє збільшити термін служби виробів в порівнянні з будь-якими іншими формами. Вигрібну яму з бетонних кілець можна легко організувати на своїй ділянці - скористатися нашими послугами.


Спорудити вигрібну яму (септик) із залізобетонних кілець, пластикових ємностей, клінкерної цегли Вам з радістю допоможуть співробітники компанії "АВМ". Більш того, септик з бетонних кілець - оптимальне рішення складної задачі з дачною каналізацією!


 Увага!
Бійтеся дилетантів!!
Роботи, виконані псевдо фахівцями можуть завдати непоправної шкоди не лише Вашій ділянці, а й сусіднім!

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991