ТОВ Будівельна компанія АВМ
Промисловий демонтаж будівель

Наша компанія здійснює комплекс робіт по знесенню будівель і демонтажу будівель та споруд. Як правило, будівлі, які зносяться – це житлові будинки або виробничі об'єкти, які прийшли з часом в аварійний стан. Як показує практика проведення подібних заходів знести будівлю і побудувати нове іноді виявляється набагато доцільніше з економічної сторони, ніж виробляти реконструкцію або ремонт. Але і при знесенні будівель необхідно розуміти, що дані види робіт вимагають підготовки і професійного підходу, в іншому випадки є велика ймовірність провести роботи на низькому рівні безпеки, як для сусідніх будівель і споруд, так і для навколишнього середовища.


У такому мегаполісі, як Київ, щодня будують і зносять будівлі, цей процес є нескінченним, така доля всіх великих міст світу. Тому здійснювати заходи по знесенню або демонтажу будівель в умовах щільної забудови досить складно, до даних робіт можуть бути допущені тільки висококваліфіковані фахівці, які зможуть провести попередню оцінку об'єкту, який зноситься, підберуть спеціалізовану техніку на кожен етап робіт.


У нашій компанії представлений великий парк спеціалізованої техніки та для нас знесення або демонтаж будівель звичайний вид робіт, як безліч інших, здійснюваних нашою компанією на ринку Києва та Київської області. Так само ми пропонуємо спецтехніку в оренду тим організаціям, які хотіли б проводити знесення будівель самостійно, не маючи власного парку техніки. Наші фахівці готують план здійснення робіт по знесенню або демонтажу на конкретний об'єкт з урахуванням всіх нюансів в процесі заходів, а так само на кожний певний об'єкт ми підбираємо спосіб, яким найбільш ефективніше і якісніше провести знесення, попередньо погодивши з замовником етапи проведення робіт. Так само фахівці нашої компанії завжди враховують той факт, що при демонтажі будівлі необхідно пам'ятати про унікальність розташування і типу споруди. Наша компанія здійснює комплекс послуг по знесенню будівель і споруд, демонтажу будівель будь-яких складнощів.


При проведенні робіт по знесенню будівель нами дотримуються всі встановлені нормативи Україні по даному виду послуг, а також ми використовуємо тільки новітні технології для мінімізації витрат і прискоренню проведення знесення будівель:

  • демонтаж та знесення споруд будь-якої складності
  • демонтаж промислових комплексів
  • знос будинків, житлових і виробничих будівель
  • демонтаж споруд, що знаходяться в аварійному стані
  • демонтаж будівель в умовах щільної забудови
  • частковий демонтаж споруд
  • виїмка фундаментів і залізобетонних підстав споруд

Для організації заходів зі знесення будівель наша компанія надає спецтехніку в повному обсязі: екскаватор руйнівник, екскаватор, автокран, екскаватор-навантажувач, самоскиди і встановлює на території знесення об'єкту мийку коліс для самоскидів. За роки робіт наша компанія набула великого досвіду по знесенню і демонтажу будівель та споруд.

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991