ТОВ Будівельна компанія АВМ
Септик з бетонних кілець
Септик з бетонних кілець, каналізація для заміського будинку, вигрібна яма, зливна яма, вигрібні ями.

Септика від А до Я, пристрій зовнішньої каналізації

Септик для заміського будинку, котеджу, дачі.

Монтаж і установка септиків, автономна каналізація, септик з бетонних кілець, лівневка, дренаж будинку, дренаж ділянки, монтаж каналізаційних труб, водопостачання і трубопроводів, септики із залізобетонних кілець, пластикових ємностей і клінкерної цегли.

Будівництво та риття колодязів, монтаж автономної каналізації.

Прокладка магістралі з врізкою в систему селищної або централізованої каналізації.

Системи глибокої біологічної очистки стічних вод, каналізаційні системи, дренажна система, буріння свердловин, облаштування свердловин, сантехнічні роботи, монтаж залізобетонних кілець, водопровід, опалення, монтаж басейнів і автоматичних систем поливу.

Системи водопостачання та автономної каналізації локальних очисних споруд (ЛОС), септик для будинків, дач, котеджів і селищ.


Ми виконуємо повний комплекс будівельно - монтажних робіт внутрішніх та зовнішніх мереж каналізації та водовідведення. Нехай Вас не турбує місце розташування об'єкту, всі очисні споруди будуть встановлені в будівлях будь-якого типу і призначення, будь то заміський будинок, магазин, станція техобслуговування, торговий комплекс, автозаправка ...


Ми гарантуємо високу якість виконуваних робіт.
Фахівці нашої компанії проведуть для Вас технічні консультації, нададуть допомогу в підборі обладнання та матеріалів.
На всі види діяльності Будівельна компанія АВМ має відповідні ліцензії.


НАШІ ПЕРЕВАГИ УСТАНОВКИ СЕПТИКІВ:
Ми працюємо цілий рік!
Компанія "АВМ" здійснює монтаж септиків "під ключ" на ділянках з будь-яким плануванням і самим вимогливим ґрунтом.
При виборі місця установки ми дотримуємося всіх норм і вимоги СЕС, для подальшої тривалої експлуатації та безперешкодного обслуговування каналізації.

  • комплексний підхід до будівництва септиків, вигрібних ям і колодязів. Компанія "АВМ" пропонує замовити весь комплекс робіт у нас. При цьому Ви отримаєте не тільки додаткові знижки, але й своєчасну здачу об'єкту "під ключ", професійно виконаний колодязь із залізобетонних кілець, акуратно прибрану територію, гарантію 7 років на роботи.
  • септик - вигрібна яма з залізобетонних кілець - найприйнятніший з фінансів і функціональності варіант. Термін служби - 50-100 років.

(Нам доводилося висмикувати 30-річні кільця - за якістю нічим не відрізняються від "свіжих" - відсутнє "старіння металу", помітна іржа тільки на зовнішніх кінцях арматури, само-собою - відсутнє гниття, за рахунок своєї маси кільця чудово тримають можливі зсуви ґрунтів).


Ціна септику з бетонних кілець буде менше будь-якого іншого варіанту з використанням бетону - потокова лінія виробництва кілець, відносно невелика товщина стінок і відповідно - витрати бетону - 7-10 см проти 20-40 см при використанні "моноліту" або бетонних блоків. А також форма кільця - діаметральний розподіл сил зовнішніх напружень дозволяє збільшити термін служби виробів в порівнянні з будь-якими іншими формами. Вигрібну яму з бетонних кілець можна легко організувати на своїй ділянці - скористатися нашими послугами.


Спорудити вигрібну яму (СЕПТИК) із залізобетонних кілець, пластикових ємностей, клінкерної цегли Вам з радістю допоможуть співробітники компанії "АВМ". Більш того, септик з бетонних кілець - оптимальне рішення складної задачі з дачною каналізацією!

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991