ТОВ Будівельна компанія АВМ
Пластикові септики, GG-1500, GG-2000, GG-3000

Пластикові септики, GG-1500, GG-2000, GG-3000


Септик - спорудження для очищення невеликих кількостей побутових стічних вод. Септик представляє собою підземний відстійник горизонтального типу, що складається з однієї або декількох спеціальних ємностей, через які протікає стічна рідина.


У містах і великих населених пунктах каналізація здійснюється за допомогою міських інженерних систем.


Там же, де їх немає, на допомогу приходять індивідуальні системи очищення стічних вод. Міські інженерні мережі водопостачання і каналізації зазвичай відсутні за межами населених пунктів. Там каналізація, як правило, здійснюється за допомогою індивідуальних (локальних) систем очищення стічних вод.


Індивідуальна система очищення стічних вод розташовується на власній земельній ділянці і являє собою установку, не забруднює навколишнє середовище, чим створюються комфортні умови для життя. Вона не поширює запах, який є доказом непридатної системи каналізації, і протікаючі стоки не є загрозою рослинам і поверхневим водам.


Некеровані стічні води легко потрапляють, наприклад, в колодязі, забруднюючи питну воду, а також в грунтові води і воду в місцях для купання. Автономна система очищення стічних вод не тільки не шкодить станом навколишнього середовища, але і дозволяє зменшити витрати на будівництво завдяки простоті обслуговування і тривалому терміну служби. При цьому не страждає зовнішній вигляд земельної ділянки, так як система монтується під землею і прихована від очей.

  • Спеціальні ємності (септики), трьох типів - 3000 літрів, 2000 літрів і 1500 літрів. призначені для побудови індивідуальних систем очищення або накопичення стічних вод.
  • Товщина стінок даних виробів - 8 мм, що дозволяє закопувати їх у землю на глибину до 2 м.

 

  • Септик GG-1500 літрів

  • Септик GG-2000 літрів

  • Септик GG-3000 літрівДані вироби з успіхом можуть замінити будь-які ємності, які призначені для закапування в грунт на дачах та земельних ділянках.

Ємності можуть з'єднуватися в системи ємностей. Система може бути розрахована на обслуговування як одного будинку, так і декількох індивідуальних будинків.

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991