ТОВ Будівельна компанія АВМ
Каналізація для дачі та котеджу

Каналізація для дачі та котеджу, очисні споруди ТОПАС!


Станції ТОПАС, (септик ТОПАС) - компактні автономні системи каналізації, призначені для переробки господарсько-побутових стоків і фекальних мас з використанням методу глибокої біологічної очистки. Ступінь ефективності цього методу очищення досягає 98%. Система автономної каналізації Топас працює повністю в автоматичному режимі і не вимагає постійного контролю.


Почему Чому саме каналізація ТОПАС (TOPAS)?


Каналізація Топас - надійний і простий в експлуатації септик, який може встановлюватися в будь-яких ґрунтах, навіть на заболочених ґрунтах з високим природним рівнем ґрунтових вод. Система Топас не вимагає втручання, а при виникненні аварійних ситуацій каналізація Топас сама повідомляє про неполадки в роботі. Обладнання Топас відповідає всім вимогам споживачів, є надійним, економічним і екологічним.


Каналізація для дачі Топас


Як правило, дачна ділянка передбачає сезонне проживання, а саме: весна - літо - осінь. Температура повітря завжди позитивна, тому особливих вимог до монтажу дачної каналізації немає. Досить правильно направити вихід води з септику для дачі в зливову канаву. Але якщо планується постійне проживання, тут вже необхідно враховувати багато факторів. Простіше отримати консультацію виїзного інженера щодо каналізації Топас. Тільки на місці можна прийняти правильне рішення.


Вибір моделі септика для дачі або котеджу залежить від безлічі факторів:

    • постійне або сезонне проживання; • тип ґрунту; • рівень ґрунтових вод; • природний ухил поверхні на ділянці; • наявність, глибина та стан зливової канави; • передбачувана віддаленість септика від будинку (ів); • кількість сантехнічних пристроїв у будинку (унітаз, раковина, ванна, душ, джакузі, пральна машина, посудомийна машина і т.п.); • кількість проживаючих - рівень навантаження для септика для дачі.

Каналізація ТОПАС - оптимальне рішення для заміського будинку


Для глибокої біологічної очистки стічних вод ідеальним вибором для дачі або котеджу стане автономна каналізація ТОПАС, яка відрізняється високими характеристиками і порівняно низькою ціною. Головне достоїнство септиків для дачі Топас в тому, що вони дійсно не порушують екологічну чистоту навколишнього середовища. Ці моделі з року в рік все більше завойовують популярність серед власників заміських будинків.


Переваги септику Топас:

    • повністю автономна система Топас, що не вимагає постійного контролю; • установка септика Топас можлива в будь-який тип грунту, при будь-якому рівні ґрунтових вод; • повністю герметичне обладнання за рахунок міцного пластмасового корпусу системи Топас; • компактна і малогабаритна очисна установка; • легкість монтажу Топас, відсутність необхідності в спеціальному бетонованому котловані; • установка септику не псує зовнішній вигляд вашої ділянки; система Топас характеризується невеликим споживанням електричної енергії.

Каналізація Топас буде встановлена якісно і оперативно.


Монтаж станцій Топас (Модельний ряд Топас 5 - Топас 150).


Стандартний монтаж станцій ТОПАС модельного ряду Топас 5 - Топас 15 займає близько 2-3 днів. Станція встановлюється в попередньо виритий котлован з піщаною подушкою на дні, обсипається піском без великих фракцій. При обсипанні корпусу піском станція одночасно заповнюється чистою водою, далі підводяться і відводяться комунікації, підключається кабель, встановлюються компресора, проводиться пуск і перевірка функціонування.


Монтаж станцій модельного ряду Топас 20-Топас 150 відрізняється тільки наявністю армованого залізобетонного майданчика на дні котловану (замість піщаної подушки) і збільшенням загального часу монтажу (бетон на дні котловану повинен застигнути).


При цілорічній експлуатації станція особливого додаткового утеплення не вимагає (крім установки стандартного утеплювача на підвідні та відвідні труби), тому що при правильному монтажі і витримуванні сантехнічних кутів нахилу (зниження труби - 2 см на кожний метр) підвідна каналізаційна труба не може замерзнути, тому що через неї з одного боку піднімається тепле повітря зі станції, а в станцію надходять теплі маси господарських побутових стоків. Труба примусового викиду зроблена з контр ухилом і після викиду в ній, також, не залишається вода. Діаметр підвідної труби може бути як 110 мм, так і 160 мм (в залежності від типу станції). Рекомендуємо використовувати каналізаційні труби для зовнішніх і підземних робіт з товщиною стінки не менше 3,2 мм.


Монтаж невеликих станцій Топас, як правило, виконується бригадою з 3-4 чоловік і триває в залежності від складності 1-3 дні. Якщо Ви своїми силами виготовили котлован, то для забезпечення комплексу робіт по введенню станції Топас до ладу, Вам необхідно надати в підпорядкування фахівця нашої фірми 4-6 чоловік робітників для проведення комплексу шеф монтажних робіт з введення станції в експлуатацію.

    • Першим ділом копається котлован під станцію Топас, згідно з монтажною схемою. У складних ґрунтах, при необхідності, котлован копається з опалубкою. На дно котловану засипається піщана подушка. Глибина розраховується так, щоб кришка люка розташовувалася на 15-20 см вище передбачуваного рівня ґрунту, коли ділянка буде освоєна. • У підготовлений котлован опускається станція Топас. Транспортування, монтаж опускання в котлован невеликих станцій - Топас-5, Топас-8 може здійснюватися вручну, без використання спецтехніки. Для цього в ребрах жорсткості станції є спеціальні отвори, через які простягаються канати, за допомогою яких відбувається опускання в котлован. • Викопуються траншеї під каналізаційні труби, які укладаються від будинку до станції під ухил 2 см на метр. Використовуються труби діаметром 110 мм для зовнішніх робіт - вони не вимагають ніякого додаткового підсилення. • У корпусі станції Топас просвердлюється отвір для підвідної труби і здійснюється її опайка поліпропіленом, при цьому з'єднання стає абсолютно герметично. Не рекомендується проводити герметизацію іншими способами. Станція поставляється без вхідного отвору, оскільки заздалегідь дуже складно визначити місце врізки труби і ще складніше потім буде зістикувати підвідну трубу з вхідним патрубком в станції. • В останню чергу підключається електричний кабель, який прокладається від окремого автомату, в тій же траншеї що і підвідна труба. У технічному паспорті на станцію є докладна електрична схема підключення. Встановлюється і налагоджується компресорне обладнання. Якщо запуск і експлуатація станції Топас не планується найближчим часом, то компресора можна поставити в станцію пізніше, а станцію законсервувати. • Станція Топас одночасно обсипається піском і заповнюється водою. Це необхідно для вирівнювання тиску на стінки станції. Водою станція заповнюється приблизно на дві третини об'єму. Якщо станція не буде експлуатуватися взимку, залишаєте її заповненою водою, - вона не замерзне. Далі залишається тільки натиснути кнопку пуску. Монтаж станцій очистки Топас на цьому етапі завершується - станція готова до пуску.

Септик з бетонних кілець

Септик з бетонних кілець, монтаж автономної каналізації Київ
(067) 6610991

Демонтаж монолітних будівель

Демонтаж монолітних будівель, промисловий демонтаж, Київ

(067) 6610991